top of page
360_Juozapaviciaus 17B_VIZ 3.jpg

Privalumai

PATOGUMAS IR PUIKI LOKACIJA

Apylinkėje, vos kelių šimtų metrų spinduliu nuo projekto, rasite reikiamus miesto patogumus: maisto prekių parduotuvės, parkai, darželiai, mokyklos, grožio salonai ir sporto klubai. Žinoma, išvystyta infrastruktūra taip pat leis pasiekti miesto centrą greitai ir patogiai jūsų pasirinktu būdu – automobiliu, viešuoju transportu ar šalia esančiais dviračių bei pėsčiųjų takais, nutiestais iki pat Kauno senamiesčio.

PARKAVIMAS PO PASTATAIS

Erdvus parkavimas po pastatais su pažymėtomis automobilių stovėjimo vietomis bei tiesioginiu patekimu į gyvenamąją erdvę užtikrins, kad jūsų automobilis būtų laikomas saugiai ir jums niekada nereikėtų nerimauti dėl vietos savo automobiliui.

IR GYVENIMUI IR POILSIUI

Išpuoselėtas vidinis kiemas su želdiniais, namus supantys ilgaamžiai medžiai, funkcionalus lauko apšvietimas ir visos reikalingos paslaugos šalia. Kiekviena detalė atspindi šiuolaikiškumą ir modernią eleganciją, kurioje bus jauku ir malonu. Tai vieta, kuri suteiks galimybę megzti naujas pažintis su gyventojais ir plėtoti bendruomeniškumo jausmą.

A++ KLASĖ, DRAUGIŠKA APLINKAI

Pastatas su aplinka draugauja ne tik iš išorės, tačiau ir iš vidaus. Aplinkos tausojimą, šilumines savybes, mažesnes energijos sąnaudas ir sandarumą užtikrina kokybiški ir šilumai nepralaidūs aukščiausios klasės langai, apšiltintas fasadas, silikatinės mūro sienos, o gaivaus oro suteiks mechaninė vėdinimo sistema.

VITRININIAI LANGAI

A++ klasę atitinkančios vitrininių langų sistemos, su saulės kontrolės paketais suteiks komforto jūsų buto mikroklimatui. Vaizdai į Šančių apylinkes bei architektūrinius lobius, moderniai sutvarkytą vidinį kiemelį bei gamtos apsuptį leis mėgautis akimirka ir pajusti jaukumą namuose.

RACIONALŪS 2/3/4 KAMBARIŲ IŠPLANAVIMAI

Butų pasirinkimas leidžia įgyvendinti bet kokią svajonę – turėti jaukų būstą, kuriame galėsite poilsiauti ir mėgautis nuostabia Šančių mikrorajono atmosfera ar gyventi patogiai bei moderniai, kaip šiuolaikiškas miesto žmogus.

DAUGIAU SAUGUMO

Aptverta teritorija bei įrengta teritorijos vaizdo stebėjimo sistema užtikrins net tik jūsų šeimos, bet ir jūsų turto saugumą bei privatumo jausmą. Projekto aplinka – jūsų asmeninė moderni oazė, kurioje galite jaustis atsipalaidavę ir visiškai ramūs dėl savo saugumo ir gerovės.

ESTETIKA IR PATVARUMAS

Modernų ir inovatyvų gyvenimo būdą pabrėžiantis šiuolaikiškas fasadas, dengtas kombinuojant keramikines ir metalines fasadines plokštes, užtikrina ne tik išskirtinę estetinę išvaizdą, bet ir ilgaamžiškumą. Fasadas yra atsparus aplinkos poveikiui, ultravioletiniams spinduliams ir mechaniniams pažeidimams, tad jūsų namai išlaikys ilgaamžę estetinę išvaizdą.

kontaktai

SUSISIEKIME

Domina ŠANCŲ projektas? Sužinokite visą informaciją.

Ieva

IEVA KRAPAVICKAITĖ

+370 647 43755

ieva@azuoloprojektai.lt

bottom of page